Blog o postavě ve hře Lady Popular - Módní Aréna

"Hotová Bondgirl"

28. února 2016 v 17:29 | Sigyn |  I ve svém nejstarším tričku můžeš mít hezkou tvářičku
Drazí!
(Řekni jim drazí, taťko, za to nic nedáš!)
Kde se vlastně vzala moje láska k Jamesi Bondovi? Tak nějak to bylo přirozené u člověka, který miluje detektivky. Ano, já vím, psala jsem, že miluju fantasy a komixy, ale to, že sci-fi a detektivky taky, to jsem prostě jen zapomněla dodat. :)


Bond je prostě klasika, u nás doma běžel vždycky, když ho na program dali. Nějak jsem ho vnímala, ale spíš jen jako pojem. Až do chvíle, kdy jsem poprvé viděla GoldenEye, čili Zlaté oko. Právě jsem se dočetla, že Česká premiéra byla v roce 1996, to mi bylo 8. Ne, tehdy to nebylo. To, co si pamatuju já, je z nějakých 12 let. A popíšu to svýma očima té doby :)
Začíná to scénou, kdy James Bond s kamarádem hodlá zničit továrnu se sudy plnými výbušnin. Toho kamaráda chytí zločinci v té továrně a zastřelí ho! A mně se tak líbil, víc, než Bond. (Teprve později jsem se dozvěděla, že kamarád, kvůli kterému mi i slzička ukápla, byl Sean Bean. Tak tehdy vznikla moje láska k Boromirovi, já věděla, že ho odněkud znám:D)
Nicméně když jsem konečně překonala šok, z toho, že toho hezčího vždycky zabijou, zalíbil se mi i Bond. Aby ne, když to byl první Brosnanův. Tam ještě vypadá jako mimino oproti svým dalším třem bondovkám. :)
Takže postupně během filmu jsem se zamilovávala do Jamese Bonda a skoro na konci, kdy se ten "zastřelený" kamarád vrátí jako padouch, už mi byl ten krasavec ze začátku filmu ukradený :D Moje srdce zahořelo plamenem. No a od té doby jsem viděla každý díl minimálně třikrát, a stejně se pokaždé koukám, když ho (poslední dobou na dvojce) dávají. (I včera jsem seděla nalepená na obrazovce, jasně :D )
Akci BondGirl jsem nasbírala celou, ale dneska Vám ji nepředstavím. Na to jsou jiné, lepší blogy, už jsem se tu zmiňovala, že nemám ambice tu vytvářet "návod" ke hře. Model, který dnes přidávám na konec článku, původně vůbec nebyl myšlený, jako BondGirl. Ale Amy (Myslím, že to byla ona, nebo snad Marlen? To je ostuda! Pletou se mi kamarádka z lady. Jdu se zahrabat :D) mi napsala moc milý komentář a já v tu ránu též uviděla v tom oblečení fešnou gangsterku, která se v Jamesově náruči změní v anděla :D
Snad si užijete aspoň obrázek, až přeskočíte tyhle moje kecy :D
Vaše Sigyn Bondová :D

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 zrzavasilenka zrzavasilenka | Web | 4. března 2016 v 0:04 | Reagovat

No nevim, ale to si Bondgirl nemůžou dovolit lepšího návrháře? Podle mě můžou, kromě tý, co byla ta Ruská agentka ve stejnokroji:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama