Blog o postavě ve hře Lady Popular - Módní Aréna

Hroznej svetr

27. února 2016 v 20:17 | Sigyn |  I ve svém nejstarším tričku můžeš mít hezkou tvářičku
Ahoj, jsem tu zas.
Prokrastinace je mé druhé jméno. :D Nicméně teď večer jen krátce.
Tenhle svetr je fakt hroznej a já se musela dlouho přemlouvat, než jsem ho na sebe vzala. Je v několika strašlivých barvách a ani jedna z nich se na sebe prostě nedá vzít. Fakt jsem přemýšlela o tom, že jednou prostě vynechám a budu v Bettčině akci pokračovat až dalším kouskem. Ale jak mi často říká babička: "dala ses na vojnu, tak bojuj"
Jak dlouho a složitě jsem tenhle modýlek vymýšlela, nebudu popisovat, ale dovolte mi podělit se s Vámi o to, co tahle herní zkušenost přinesla do mého skutečného života.


Mám spoustu oblečení. Vždycky jsem měla. Myslím, že daleko víc, než moje spolužačky. Ne, že bychom doma nevěděli co s penězma. Když jsem byla malá, bylo to spíš naopak. A právě tohle vlastně způsobilo, že mám šatní skříň narvanou k prasknutí. Až donedávna bylo totiž téměř všechno moje oblečení "po někom". A nedávaly nám ho jen tetičky, babičky a sestřenice, ale i kamarádky a sousedky.
To je totiž tak. Jakmile se jednou někdo dozví, že oblečení, které právě vyřadil, nemusí házet na charitu, nebo do popelnice, okamžitě na místo, kam jednou dal, lifruje všechno :D Uznávám, že někdy jsou to i dost pěkné a skoro nenošené kousky, Ale to jsem hodně odbočila od toho, co jsem původně chtěla říct.
Takže abych se vrátila k původní myšlence. Mám skříň nacpanou oblečením a nosím z toho tak desetinu. Tedy bylo tomu tak donedávna. Po velkém úklidu, kdy jsem zredukovala oblečení na čtvrtinu, mi tam toho nenošeného zůstalo asi deset procent. Je to méně, ale pořád to je něco, co se jen válí ve skříni a sedá na to prach. A to jsem teď, co jedu na ladyně Bettčinu akci, radikálně změnila. Přesně jako ve hře, zacházím teď s oblečením i doma. Každý kousek musí ven aspoň jednou. (Dobře, přiznávám dobrovolně, že plesové šaty budou asi ještě nějaký ten pátek viset :D) A víte, co jsem zjistila? Stejně jako moje lady, i já dokážu nakombinovat kousky oblečení, které pomalu zapadaly na dno skříně tak, aby to vypadalo víceméně k světu. Vlastně zrovna dneska jsem měla na sobě jedno takové tričko :)
Tak se mějte, drahouškové, a dnes, zcela výjimečně, si ze mě berte příklad. Uvidíte, jaké poklady najdete :)
Vaše "znovuzrozená" Sigyn. ;)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 zrzavasilenka zrzavasilenka | Web | 27. února 2016 v 21:08 | Reagovat

Zapomnělas říst, že ses svoje vyřazený oblečení pokoušela lifrovat ke mně:D

2 Sigyn Sigyn | Web | 29. února 2016 v 16:12 | Reagovat

Zapomnělas zmínit, že sis některý vzala velmi ráda :D A některý sis ode mě tak často půjčovala, žes ho získala vydržením :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama