Blog o postavě ve hře Lady Popular - Módní Aréna

LPMA

18. února 2016 v 19:43 | Sigyn |  Kdo je kdo
neboli Lady Popular - Módní Aréna je hra. A tím bych mohla skončit, Už z názvu vyplývá, jaká to asi bude hra :) Převlíkací. Ale přece jen to trošku rozvedu.


Ale opět nečekejte nějaký nudný encyklopedický popis hry, nebo nedejbože recenzi - fuj, taková sprostá slova!
Takže o čem je hra LPMA? Pro někoho je zcela jistě o módě, o čemž svědčí mnoho různých článků, kde můžeme nalézt srovnání modelů ve hře s jejich reálnými předlohami z módních mol. Pro další je to pouze relax. Hra, jako únik z kruté reality všedního dne. Proč ne? :) Další skupinka má hru jako takový oživený chatroom, ať už tráví čas na chatu ve svém klubu, nebo na večírku, kde si poklábosí dokonce i s lidma mimo klub. No a co z toho si pro sebe vyberu já?
Nic. Anebo vlastně všechno. hrála jsem hodně her. Některé déle, jiné poněkud kratší dobu. Ale LPMA je jediná hra, kterou jsem hrála, pak jsme s ní skončila a nakonec jsem se vrátila. To se žádné předtím nepovedlo. A je to myslím největší pocta, jaké se hře může dostat. Ne, nechci tím říct, že je dokonalá. Má své mouchy a není jich málo. Důležité je, že její klady převáží všechno negativní, co se dá najít.
Vaše oddaná hráčka Sigyn :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 zrzavasilenka zrzavasilenka | Web | 18. února 2016 v 22:23 | Reagovat

Sám jsi méně kratsí doba:D Ale je fakt, že ladynu hrajeme (myslim si obě) čistého času vážně suverénně nejdéle:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama