Blog o postavě ve hře Lady Popular - Módní Aréna

Nenechte své odění trčeti ve skříni

19. února 2016 v 11:50 |  Nenechte své odění trčeti ve skříni
Nazdárek, jsem tu zas :)
Spěchám k Vám s vysvětlením, co za krásnou a užitečnou akci se skrývá za tím poněkud přehnaně popisným názvem.
Přestože jste to patrně už pochopili, jde předvším o to, že vývojáři této hry namalovali spousty a hromady oblečení, které si většina z nás jednou koupí, aby získala body popularity a pokud je vezme na sebe, je to maximálně jednou, zrovínka ten den, kdy se ten soubor pixelů přesune ze složky obchod do složky šatník. A, přiznejme si na rovinu, spousta kousků se na lady neobjeví nikdy. Kolik z nás nosí víc, než takových maximálně deset patnáct modelů stále dokola? Ne, neodpovídejte mi, nechci, aby si tu někdo lhal do kapsy :D


Zkrátka a dobře, tohle přišlo mé sestře Bettce líto. Vždyť ti vývojáři se s tím malovali a jistě to nebylo za minutu hotové. Ať už si o modelech myslíme cokoliv, třeba i jen to, že je to jen soubor pixelů, uvědomme si, že i za tím maličkým obrázkem je něčí práce.
Takže abych to neprotahovala, Bettka rozjela akci, ke které jsem se mileráda přidala. Spočívá to jednoduše v tom, že každý den vytáhneme ze skříně postupně jeden kousek oblečení, podle pořadí v šatníku, hezky od nejstarších. No a protože jsme začaly od triček, vymyslela Bett další vtipný název i pro tuto, jak tomu sama říká, fázi první. Zní takto: "I ve svém nejstarším tričku můžeš mít pěknou tvářičku" a povíme si o ní zase příště. Tentokrát už i s obrázkem :)
Sigyn
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 zrzavasilenka zrzavasilenka | Web | 19. února 2016 v 12:04 | Reagovat

Hezky jsi to popsala, zní to trochu moc vznešeně, na to, že si oblíkáme panenku:D ale jinak je to krásné:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama