Blog o postavě ve hře Lady Popular - Módní Aréna

Z Jasmíny Sandy snadno a rychle

26. února 2016 v 20:48 | Sigyn |  I ve svém nejstarším tričku můžeš mít hezkou tvářičku
Dobrý večer, drazí čtenáři.
Kdybych nenazývala články podle názvu obrázku, jmenoval by se ten dnešní: "Co můžeš udělati dnes, neodkládej na zítřek" Tohle jsem totiž začala psát už VČERA večer :D


Jenže jsem si uvědomila, že k článku nemám v galerii nataženou fotku. A když jsem si šla dát fotku do galerie, zjistila jsem, že ji nemám podbarvenou. Takže jsem musela otevřít obrázkový editor a když už jsem byla v tom, nadělala jsem si obrázky do zásoby. A když jsem se tak hrabala ve fotkách z lady, vlezla jsem do fotek z foťáku a z mobilu, které na mě čekaly už přes tři měsíce. A hádejte co, když jsem dodělala fotky, objevila jsem další rest :D A potom další a další :D Pokračovala jsem v tom vlastně i dneska od rána a teď k večeru jsem se dostala konečně k poslednímu restíku. Na blog :D Život je kolotoč ;)
Nicméně konečně jsem tady. A můžu Vám představit další modýlek z kolekce nejstarších triček. Tentokrát je to topík z akce "porazte v aréně Jasmínu a získáte její obleček". Celý komplet uvidíte na první fotce. Já ale ráda kombinuju kousky z různých akcí a kompletů do sebe, a protože na večírek, na který jsem se chystala byl velice zajímavý dress code, pokusila jsem se právě o něj. Posuďte sami, jak se mi Sandy z kultovní Pomády povedla.
Vaše konečně restů zbavená Sigyn.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 zrzavasilenka zrzavasilenka | Web | 26. února 2016 v 20:54 | Reagovat

Jak říkám, jednou prokrastinoval, vždycky prokrastioval:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama