Blog o postavě ve hře Lady Popular - Módní Aréna

Listerův sandwich

5. března 2016 v 23:44 | Sigyn |  I ve svém nejstarším tričku můžeš mít hezkou tvářičku
Dobrý večer ještě jednou.
Víte, na co mám dneska chuť? Na velkou tlustou babu se stehnama jako hroch? Ale né, na sandwich se smaženkou, chilli omáčkou a chutney. :D Neznáte? Nevadí, pochopíte záhy. Dneska budu citovat ze svého oblíbeného seriálu Červený trpaslík. Konkrétně z dílu: Díky za tu vzpomínku:

RIMMER: Na takovýhle sandwich bych já nikdy nepřišel. Rozumíš, každá jeho součást je na nic. Smažená vejce na nic, chutney na nic, ale když je to dohromady, když je to dohromady, nějakou záhadou to funguje. Je to prostě ono! Celý ty. Ten sandwich, Listere, to jsi celý ty.
LISTER: Co to meleš, Rimmere?
RIMMER: Jsi na nic. Každá jednotlivost je na nic. Jsi ušmudlaný, nemáš smysl pro disciplínu, jsi jediný člověk, který vyrazí svoje peníze z každého všiváka. Přesto tě maj všichni rádi. Rozumíš? Proto jsi jako sandwich se smaženkou, chilli a chutney. A teď já. Teď já. Každá jednotlivost je v pořádku. Jsem disciplinovaný, organizovaný, naprosto oddaný své práci a vždycky mám u sebe tužku. Výsledek: Naprostý magor, kterým pohrdají všichni, krom lodního papouška. A to jen proto, že žádného nemáme. Jak to? Jak to?

Těm z vás, kdo ještě nepochopili, to napíšu polopatě. Každý kousek v mém modelu je na nic. Vytahané tričko, na nic, lacláče, na nic, placatý botky, na nic, chlebník, na nic. Ale když je to dohromady, nějakou záhadou to funguje.
Takže asi tak.
Vaše sandwichová Sigyn. ;)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 zrzavasilenka zrzavasilenka | Web | 6. března 2016 v 23:30 | Reagovat

Ale ale, moje oblíbená chlebovka:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama