Blog o postavě ve hře Lady Popular - Módní Aréna

Motýlci

27. března 2016 v 19:39 | Sigyn |  I ve svém nejstarším tričku můžeš mít hezkou tvářičku
Přátelé,
asi jste si všimli, že poslední dobou nestíhám :)
Tentokrát to ale není ani tak kvůli práci, jako kvůli Velikonocům. A to přestože nevyvářím, nepeču a ani nebarvím vajíčka. Ale jarní úklid prostě je potřeba udělat, ať už podporujete, to, čemu naše maminka říká žebrota, či ne :D Abyste mě správně pochopili: naše mamka, která sama pro ránu nikdy nešla daleko, špatně tráví představu, že by její holčičky řezal pomlázkou nějaký nalitý puberťák a ještě si za to měl odnést domů flašku, či v mladším případě tašku čokolády a jiných sladkostí.

(Osobně bych řekla, že víc jí vadila ta druhá část, proto tomu taky říká žebrota, ale pšt :D) Takže zatímco pro mé spolužačky byly Velikonoce svátky Beránků, čokolády, barvených vajíček a polštářků nacpaných v kalhotách, já si z nich pamatuju prakticky jen to, jak jsme na Velikonoční pondělí dopoledne vždycky dělali, že nejsme doma. Když jsme se Bettkou byly menší, vajíčka jsme barvily a sem tam se nám povedlo upéct i nějakou tu ovci mužského pohlaví, dneska už šly celé Velikonoce do kytek. Jediné, co zůstalo, je tradiční jarní úklid, o kterém už jsem mluvila.
Další bod, který mám na programu, je to překvapení, o němž jsem psala minule. Nebudu Vás dlouho napínat, chystám novou rubriku. Bude se týkat mého báječného klubíku Femmes Fatale a samozřejmě o klubu "správných bab" nebudu jen psát, ale také Vám jej představím v pestrých barvách :) Ale více až příště, až ve zmíněné rubrice :)
A konečně se dostávám k bodu číslo tři, totiž k obrázku a k modelu, který Vám dnes představím. Jmenuje se celkem nenápaditě Motýlci a Vy sami záhy pochopíte proč. Tohle tričko nijak zvlášť nemiluju. Na druhou stranu ne, že bych ho nesnášela. Zkrátka k němu nemám žádný vztah. Bylo toprostě jedno z triček, které jsem musela nakobinovat v rámci Bettčiny akce, tak jsem to udělala. Zato bych Vás dnes ráda upozornila na kalhoty. Ty jsou totiž mé oblíbené. No řekněte, nejsou boží? Zvláštní přitom je, že je mám asi v pěti barvách, ale líbí se mi vlastně jen tahle. Ještě divnější na tom je, jak moc se tahle barva blíží růžové, kterou moc nemiluju, když to mám říct kulantně :D
Všem přeju, ať si zítřejší Velikonoční pondělí užijete, ať už budete dělat cokoliv. Já se vrhnu s vervou na přípravu nové rubriky a už se nemůžu dočkat :D Tak pá.
Vaše natěšená Sigyn.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama