Blog o postavě ve hře Lady Popular - Módní Aréna

Radčin večírek

28. března 2016 v 21:13 | Sigyn |  Femmes Fatale
Ahoj Ahoj Ahoj!
Jak jsem slíbila, hodlám Vám představit náš príma super klub správných bab zvaný též Femmes fatale. Takže jek to vlastně celé začalo?
Do klubu jsem nechtěla. Na začátku. Možná už jsem se o tom zmínila, ale opakování je matka vtipnosti moudrosti. Nejsem týmový hráč. Jsem samotářka, která nemá ráda nikoho, jen sebe :D Dobře, tak ne, ale zkrátka nejsem člověk, který do kolektivu snadno zapadá. Nemám ráda, když mě někdo do něčeho nutí, když kvůli neschopnosti, hlouposti, lenosti... mojí, trpí, prohrají, jsou zklamaní... jiní. Zrovna tak, jako nesnáším, když je to naopak. Zkrátka, co si udělám sama, to mám. Co "popletu" to popletu a je to jen můj problém. :D (Snad chápete hyperbolu :D)


Takže proč jsem se nakonec nechala ukecat a vstoupila mezi správné baby? Vlastně jsem původně vstoupila kvůli smaragdům. Vždycky je lepší, získat z jednoho focení dva, než jeden, to chápe snad i tykev :) Navíc jsem v klubu měla sestru a klub vlastně neměl žádná pravidla - žádné povinné platby, žádná povinná účast na soubojích, jednoduše proto, že máme plný počet trofejí a nemíníme o ně přijít :D A vidíte to, už píšu "my". Náš klubík mi zkrátka přirostl k srdci.
Můžu tu plkat hodiny a hodiny a Vy se stejně nedozvíte, jak moc super baby v našem klubu jsou. Myslím ale, že krátký příběh Vám řekne vše.
Radka, naše členka, pořádala večírek. Jak bývá zvykem, požádala nás, abychom tzv. dodržely dress code (čili se oblékly do příslušných šatů). Vybrala velmi specifické šaty, které již brzy spatříte. Okamžitě se strhla vlna brblání, protože růžovou barvu většina lidí buď miluje, nebo nesnáší, nic mezi tím :) Nicméně přesto, že některé členky patří k těm rosofobům (ten název jsem si vymyslela :D), v den večírku všechny, které jsou ve hře momentálně aktivní, dané šaty měly na sobě. A jedna, která je neměla k dispozici, oblékla aspoň stejný odstín barvy, aby s námi co nejvíc ladila. A tomu já říkám klub správných bab. Doufám, že ty, které nemají rády oranžovou, budou na mém večírku stejně ochotné spolupracovat ;) (Vlastně nedoufám. Dneska už to vím. Jsme totiž hvězdy!)
Takže teď už jen k výslednému obrázku, který jsem si dovolila udělat, abychom na něm byly všechny (na večírku je samozřejmě omezená plocha). Viděla bych to asi tak:

Primabalerína úplně vpředu a její dvě pomocné tanečnice, právě dotančily strhující závěr Snu noci svatojánské. Zatímco ostatní již se stihly v šatně přistrojit a přezout. Na závěrečné děkovačce proto již stojí v lodičkách, drdoly už stihly rozčesat a jak můžeme vidět vzadu, Madam, jejich cvičitelka, která celé přestavení bedlivě sledovala, se též přišla publiku představit, aby bylo vidět, kdo věnoval tomuto dílu největší kus práce. Vpředu si povšimněte baletky, která už byla na cestě domů, protože ve své skromnosti nečekala, že představení bude mít potlesk :D Proto doběhla na jeviště na poslední chvíli a nestihla ani v šatně nechat svého milovaného psíka.
Dovolte mi ještě upozornit na dvě dámy na čestném místě na střední houpačce. (Kromě toho, že je to naše vedoucí Jumalatar - vlevo, a pořadatelka večírku Radka) Jsou to nejlepší a nejzkušenější baletky našeho souboru a jediný důvod, proč dnes netančily hlavní role, je jejich vlastní žádost, aby byl dán prostor mladým nadějným tanečnicím.

A na závěr, před fotografií, mám pro Vás malou soutěž. Kdo uhádne, která z baletek jsem já, získává zlatého bludišťáka.

Tak se všichni mějte krásně, pište básně, Vaše potrhlá Sigyn.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Božidara Božidara | 29. března 2016 v 10:32 | Reagovat

Sig k tomu mohu už jen říci "jsi správná baba" :)

2 Sigyn Sigyn | Web | 29. března 2016 v 19:16 | Reagovat

Božidaro, jsi boží :) A všichni to vědí! ;)
A navíc jsi správná baba, a to se cení :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama