Blog o postavě ve hře Lady Popular - Módní Aréna

Tělocvik

24. března 2016 v 13:41 | Sigyn |  I ve svém nejstarším tričku můžeš mít hezkou tvářičku
Drazí!
Vím, že jsem Vás v poslední době zanedbávala. Měla jsem toho v práci trochu moc :)
Ale protože prokrastinovat odpočívat člověk musí, věnovala jsem se aspoň hře a přichystala pro Vás malé překvapení.
Brzy se dočkáte nové rubriky, ale víc prozradím zase příště.
Teď už k dnešnímu obrázku, který uvidíte pod článkem (jako obvykle :D)
Byla jsem vždycky hodné dítě a ze školy jsem nosila samé jedničky. Tedy skoro samé jedničky. Můžete hádat, čím mi učitelé vysvědčení kazili..


Ne, že bych neměla ráda pohyb. miluju třeba jízdu na kole a vlasně na čemkoliv, co má kola, ale žádný motor, pouze lidský pohon. Zrovna tak jsem ve vodě jako ve svém živlu. A vlastně ani míč mi nevadí, pokud nepřesáhne velikost tenisového.Problém mám pouze s tím, že se do něj spíš netrefím, než trefím. :D Když se to tak vezme, jediné, co nesnáším, je běhání a skákání kamkoliv a pro cokoliv. Což jsou s mou vrozenou nešikovností bohužel dva zásadní problémy. Možná hlavně proto, že tělocvik ve škole je založen HLAVNĚ na běhání a skákání a pokud jde o míč, musíte se do něj trefit. Nestačí, že si zahrajete.
Mohla bych tu dlouho polemizovat o systému našeho školství, o vlivu otřesů při běhu a skocích na křehký lidský organismus, i o tom, jestli moje dnešní postava je dílem genů, zaměstnání, nebo znechucením tělesného pohybu ze školy (a nejsem sama, kdo si ze školy odnesl kromě znalostí také trauma z toho, že měl samé jedničky a dvojku, či trojku z tělocviku), ale tento blog není určen k dlouhý filosofickým úvadám, nedejbože disputacím. Jeho hlavním posláním je představit Vám modely a modelky ze hry LPMA. Takže k věci.
Dnes mě máte na obrázku hned dvakrát. v šatníku mi tahle dvě trička z obchodu se sportovní módou zkrátka vyšla vedle sebe. Takže dnes Vám představuji letní a zimní verzi úboru, ve kterém si stylová lady vyrazí například do posilovny. A nebo snad ráno zaběhat?
Vaše líná Sigyn.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama