Blog o postavě ve hře Lady Popular - Módní Aréna

Úzkoprsá sekretářka

5. března 2016 v 20:13 | Sigyn |  I ve svém nejstarším tričku můžeš mít hezkou tvářičku
Ahoj přátelé,
jak jsem včera slíbila, jsem tu dnes s modýlkem, ke kterému mám skvělou historku. :D
To takhle jednou jedni mí známí někde dostali starou ledničku. Dali si ji do prádelny a přemýšleli, co s ní, až pán domu - šikovný kutil - prohlási, že no ní umě navrtá otvor, koupí štěně a budou mít hrozně cool pípu :)
Kupodivu se akce podařila, pivíčko zanedlouho teklo zázračně z kohoutku ze stěny lednice a bylo na čase k němu i něco zakousnout.


Takže se šlo do řeznictví pro klobásky. Super domácí. No jo, ale ty je škoda ohřívat ve vodě, šup s nima na gril. Šel se tedy koupit gril. No a když už se koupil gril, bylo k němu na zahradu pořídit posezení. A k posezení party stan, aby na ně přece nepršelo Mlčící Takže lednička zdarma nakonec stála pěkných pár tisíc :)
Proč to tu tak sáhodlouze, ale zajímavě, vykládám? Možná jste si už všimli, že na dnešním obrázku vypadám úplně jinak, než na předchozích. No, to jsem si takhle vzala v rámci akce tohle žluté tričko a vůbec se nehodilo k mé světlé pleti. Takže jsem šla do solárka. A k tomu opálení se zase nehodily bílé oční stíny, které mám v podstatě vždycky. Jenže k jiným stínům jiné oči, k jiným očím jiná pusa, nos, nakonec i prsa jsem dala o číslo menší. :D
Nicméně bylo to poprvé a naposledy, příště, i kdybych si na sebe měla obléct nevím co, nic už mě nedonutí změnit svůj jedinečný vzhled. Hlavně proto, že trvalo asi půl hodiny, dát to druhý den zase zpátky ;)
Teď mi ještě zbývá vysvětlit, proč se dnešní článek jmenuje Úzkoprsá sekretářka. Název vymyslela Bettka, také kdo jiný :) Vymyslela totiž pro tuhle dost šílenou halenku, totiž vlastně pro její nositelku parádní příběh. No, vymyslela, kdybych nevěděla, že nemá ráda Padesát odstínů čehokoliv, skoro bych řekla, že se její úzkoprsá sekretářka, která se v náručí nekonvenčního milence promění v divokou a nespoutanou dračici, dost podobá příběhům Christiana Greye :D Co dodat? :D
Vaše divoška Sigyn.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 zrzavasilenka zrzavasilenka | Web | 5. března 2016 v 23:07 | Reagovat

Tak zaprvý ta bréca v 50 odstínech svědí nebyla sekretářka a za druhý bych k tomuhle "dílu" nikdy nic nepřirovnávala. Leda bys snad měla na sobě něco opravdu odporného.

2 Jumalatar Jumalatar | 24. března 2016 v 14:30 | Reagovat

Přilákal mě sem název. Běttunka je opravdu mistrem přezdívek. To by si rozuměla s mým bratrem, ten mi jich během dětství také vymyslel mraky:). Příběh je krásně napsaný, popadala jsem se za břicho, ale co má proboha úzkoprsá sekretářka společného se starou ledničkou:D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama