Blog o postavě ve hře Lady Popular - Módní Aréna

Baletky na Maltě

4. dubna 2016 v 14:34 | Sigyn |  Femmes Fatale
Dobré dopolende, přátelé.
mám pro Vás pokračování příběhu našich baletek, z minulého článku.
Myslím, že není třeba tentokrát zdržovat rozvleklým vyprávěním, jak fotka vznikala, a můžeme přejít rovnou k věci. (Zkrátka vynecháme tu nudnou pasáž, kdy jsem pomalu slevovala ze svých nároků, při hledání vhodného pozadí :D)

Naše baletky z Divadla Správných Bab, které jsme minule měli možnost vidět na děkovačce po veleúspěšném odtančení Snu noci svatojánské, byly pozvány na Maltu do divadla ve Vallettě, aby se setkaly s místními kolegyněmi, vyměnily si navzájem zkušenosti, užily si trochu sluníčka a na závěr zatančily charitativní představení pro místní nemocnici. Ale o tom až příště. Dnešní fotka je z jejich příjezdu na ostrov. Píšu fotka, ale jsou to vlasně fotky umě poskládané do koláže a vystavené na nástěnce v domovském divadle našich baletek, jako milá vzpomínka na krásný a vzrušující výlet.
Na Maltu pluly baletky nádhernou výletní lodí, která je na obrázku dole. Hned vedle ní je k vidění pohled na město tak, jek se děvčatům naskytl poprvé.
Prostřední část koláže tvoří fotka našich baletek, to jsou ty uprostřed v dlouhých šatech. Jak vidíte, výběr těch, které se na zájezd dostaly, byl velmi úzký. Jen ty nejlepší a nejpilnější byly vyslány, ab reprezentovaly Divadlo Správných Bab :)
Vlevo od nich je nepostradatelná skupinka podpůrného týmu. Jedná se o profesionální tým vizážistek, které jsou chloubou našeho divadla.
Vpravo se s námi uvolila vyfotit kapitánka lodi i se svým věrným přítelem, který byl po celou cestu dokonalým společníkem a bavičem celé lodi. Spolu s kapitánkou se na fotku dostaly i první a druhý důstojník, shodou okolností kapitánčiny rozkošné dcerušky.
Na fotografii nahoře potom vidíme výpravu místních, která přišla naše baletky přivítat. Úplně vlevo je děvče s květinami pro nás, To je velice nadějná mladá baletka, která debutovala teprve vloni rolí Klárky v Louskáčkovi a byla proto vybrána ze všech dětí z baletní školy, aby reprezentovala. Vedle ní vidíme její matku, šéfku baletu divadla ve Vallettě a bývalou primabalerínu. Dále přišla naše dívky přivítat starostka města a hned vedle ní vidíme dvě nejlepší baletky ze souboru, které přišly jako první pozdravit své kolegyně z daleké země. Dále vpravo stojí skupinka místních novinářek, které si tuto slavnostní chvíli nemohly nechat ujít.

To by k obrázku bylo vše a já se s Vámi těším nashledanou u dalšího pokračování naší sondy do života baletek z Divadla Správných Bab.

Vaše jen trošku potrhlá Sigyn.

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Bettka Bettka | 4. dubna 2016 v 16:37 | Reagovat

Jen by mě zajímalo, proč musí mít dceruška synáčka továrníčkova na sobě kroj a její matka ji protekčně cpe na balet, na kterej evidentně nemá talent:P:D

2 Sigyn Sigyn | 4. dubna 2016 v 16:40 | Reagovat

Ze stejného důvodu, z jakého protlačila kapitánka svoje dvojčátka k námořnictvu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama