Blog o postavě ve hře Lady Popular - Módní Aréna

Květen 2016

Párty se rozjíždí

30. května 2016 v 21:08 | Sigyn |  Femmes Fatale
Ahoj miláčkové :)
Asi Vám bude připadat, že mám moc velké zpoždění s nejnovějším článkem. Přiznávám, že v tom není jen nedostatek času, ale také moje oblíbené rčení, které používala naše učitelka v první třídě: Spěchej pomalu.
Jinými slovy, než, abych vypustila do světa narychlo spíchnutý nesmysl, počkala jsem si, až bdu mít skutečně možnost napsat článek, který by se dal číst. (Takže jestli se to číst nedá, není to nedostatkem času, ale tím, že jsem nemožná spisovatelka :D) Ale teď už k obrázku, ať to nezdržujeme.

Večírek na rozloučenou

10. května 2016 v 20:21 | Sigyn |  Femmes Fatale
Drazí,
jak jsem psala minule, než baletky odpluly z Malty zase domů, musely se se svými místními kamarádkami pořádně rozloučit.
Party byla velkolepá a Správné baby usoudily, že některé fotky přece jen uvidíte. :)
A protože večírek je energeticky náročná zábava, bylo nejdřív nutné pořádně se na akci posilnit. Takže dneska uvidíte obrázky dva, abyste si patřičně užili tu krásu plných stolů, kterou baletky uviděly, když vstoupily do sálu. Teď ale k obrázku, který Vás zajímá, k tomu sladkému růžovému obláčku.

Baletky jednou domů

4. května 2016 v 8:22 | Sigyn |  Femmes Fatale
Drazí,
i když je každé loučení smutné, jednou zkrátka nastat musí. Bez ohledu na důvody, okolnosti i lidské city.
Tak se i naše baletky musely jednoho krásného dne rozloučit se svými přáteli na Maltě a odplout domů,do Prahy, do Podolí, do lékárny... totiž co to plácám :)