Blog o postavě ve hře Lady Popular - Módní Aréna

Baletky jednou domů

4. května 2016 v 8:22 | Sigyn |  Femmes Fatale
Drazí,
i když je každé loučení smutné, jednou zkrátka nastat musí. Bez ohledu na důvody, okolnosti i lidské city.
Tak se i naše baletky musely jednoho krásného dne rozloučit se svými přáteli na Maltě a odplout domů,do Prahy, do Podolí, do lékárny... totiž co to plácám :)

Loučení proběhlo ve velkém stylu. Raut bohatý na jídlo i nápoje. Spousta hudby a tance, nevázaného veselí, ale také několika slziček dojetí. Z toho však fotky neuvidíte. (Tedy aspoň zatím ne) Vzpomínky na tuhle party si baletky chtějí uchovat hlavně ve svých srdcích. (No, po pravdě v mozcích, ale co se budu s romantičkama hádat... :D)
Nabízím Vám dnes fotku ze dne poté. Naše baletky nastoupily na loď i se svým přípravným týmem (to je těch 5 drsňaček úplně vlevo) a zkrátka odpluly. I tentokrát se s nimi uvolila vyfotit kapitánka (úplně vpravo), tentokrát však bez svých půvabných dcerušek. Ty se v té chvíli usilovně snažily dát kolos do pohybu :) Při odplutí je vždy spousta práce :)
Nahoře potom vidíme ty, které se přišly rozloučit. Samozřejmě nechybí starostka a šéfka místního baletu (čtvrtá a pátá zleva) a tentokrát nikoliv dceruška vrchní baletky, ale rovnou starostčina půvabná ratolest přináší květiny na rozloučenou. Vedle ní si povšimněte dvou baletek v kostýmech. To jsou ty, co se nejvíc zpřátelily s členkami našeho souboru. Utekly ze zkoušky Čerta a Káči jen aby mohly naposledy zamávat svým kamarádkám. Na konci řady si opět povšimněme novinářek, které si samozřejmě nemohly nechat ujít takovou společenskou událost.

Tak snad jsem Vás všechny nerozplakala, nebo spíš neznechutila tou spoustou romantických keců :D
Mějte príma den a nebrte mě vážně :D
SIgyn.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 zrzavasilenka zrzavasilenka | Web | 28. října 2016 v 16:40 | Reagovat

Moderní teorie mysli počítají s takzvanou "rozšířenou myslí", což ve zkratce znamená, že naše mysl není jen práce mozku, ale celého těla. Tak proč my si nemohly uchovat vzpomínku v srdcích?:D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama