Blog o postavě ve hře Lady Popular - Módní Aréna

Párty se rozjíždí

30. května 2016 v 21:08 | Sigyn |  Femmes Fatale
Ahoj miláčkové :)
Asi Vám bude připadat, že mám moc velké zpoždění s nejnovějším článkem. Přiznávám, že v tom není jen nedostatek času, ale také moje oblíbené rčení, které používala naše učitelka v první třídě: Spěchej pomalu.
Jinými slovy, než, abych vypustila do světa narychlo spíchnutý nesmysl, počkala jsem si, až bdu mít skutečně možnost napsat článek, který by se dal číst. (Takže jestli se to číst nedá, není to nedostatkem času, ale tím, že jsem nemožná spisovatelka :D) Ale teď už k obrázku, ať to nezdržujeme.


Jak vidíte, večírek se nám od minule pěkně rozjel. Není divu. Poté, co Bettka rozmetala vrcholné dílo mistrů cukrářů po celém sále, se všichni nejen převlékli do náhradních šatů, ale také se přesunuli ze sálu, kde to značně lepilo, do příjemnějšího prostředí. Ven k bazénu.
Každý zaháněl smutek z loučení (a ze ztráty dortu) jinak. Natálie, Abibi a Terunáček utvořily u klavíru pěvecké trio a svůj bol vyzpívaly národními i populárními písněmi. Ty si s chutí poslechly především Lyna a Markoš, veliké hudební znalkyně a fanynky.
U stolku s alkoholem se mezitím děly taky zajímavé věci. Zatímco Beronika s Nicholasem, Katarina a Amy se teprve dostávali do nálady, Miluš s Isabellkou měly už dost práce s Jeffem, který není moc zvyklý pít, protože mu to doma nedovolí :D Bettku se dost neúspěšně snažil před démonem alkoholu zachránit Tom, takže ji nakonec musel zpod stolu prostě vytáhnout za nohu.
Jistě Vás ale na první pohled nejvíc zaujaly kohoutí zápasy, které se naše šoumenky rozhodly předvádět, když vypily právě tak dost na to, aby dělaly hlouposti, ale stále ještě natolik málo, že se udržely na nohách. A tady se dostáváme k důležitému bodu v příběhu. Kaily se totiž právě podařilo získat natolik dobrou rovnováhu na Lukových ramenou a mohla se tak pokusit strhnout Božidaru z těch Robertových. V bazénu by ale nikdo neskončil, teda ne tak rychle, kdyby nějaký škodolibý pořadatel v ten okamžik nevystřelil do vzduchu poslední překvapení večírku - konfety a bubliny. V okamžiku šoku už nešlo pád do vody zastavit. Božidara, jak jistě vidíte, podkopla Lokiho, na jehož ramenou seděla Sigyn, ta prozměnu stáhla za ruku Mihally i Andreje, takže se v bazénu octla celá skupinka najednou. Včetně Kaily i Luka, kteří tu rovnováhu znovu ztratili, jak se lekli :D
A nejen tihle dárečkové se ten večer koupali. V pozadí si všimněte Bar.usky a Ellewyn, kterým Fantine musela provést něco vážně zlého, když se ji pokoušely utopit už pře výstřelem :D Nikdo už se asi nedozví, co to bylo, a není to důležité. Podstatné je snad už je to, že Fantine, kteá se po šoku ze studené vody rychle vzpamatovala, strhla vzápětí do vody i své trýznitelky.
Ani milovnice zvířat, Kačátko a Thésis, nezůstaly ušetřeny, když se ozvala ta děsivá rána. Ony dvě se sice nelekly, zato jejich čtyřnozí přátelé jim tohle překvapení pěkně spočítali :)
Jestli jste si mysleli, že Jumalatar, Minasek a Stefani jsou také obětí alkoholu, jako Bettka, měli jste pravdu jen částečně. Možná by se střízlivé nevyděsily tolik a neupadly by přímo na zem, ale jen možná :D
Těžko říct, jestli si Erika, Radka a Klea zachovaly dekórum a kamennou tvář, protože jsou otrlé, nebo byly tak opilé, že už ani nevnímaly :D
Na závěr můžu říct už snad jen tolik, že přes všechny drobné nehody a potíže, byla rozlučková party na dlouhou dobu tou nejzábavnější událostí pro většinu dam i pánů.

Mějte se, drahouškové, vaše střelená Sigyn.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jumalatar Jumalatar | 30. května 2016 v 22:24 | Reagovat

Zase jeden rozjetý příběh:). Většiny detailů děje jsem si všimla až při čtení příběhu a musím říct, že jsi nápaditě využila prostor. Obzvláště akce Bar.usky, Ellewyn a Fantine (až teď jsem zjistila, že ty šaty byly navrženy vzhůru nohama:)).
Opět velmi podařené naše milá rozverná rošťando Sigynko;).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama