Blog o postavě ve hře Lady Popular - Módní Aréna

Večírek na rozloučenou

10. května 2016 v 20:21 | Sigyn |  Femmes Fatale
Drazí,
jak jsem psala minule, než baletky odpluly z Malty zase domů, musely se se svými místními kamarádkami pořádně rozloučit.
Party byla velkolepá a Správné baby usoudily, že některé fotky přece jen uvidíte. :)
A protože večírek je energeticky náročná zábava, bylo nejdřív nutné pořádně se na akci posilnit. Takže dneska uvidíte obrázky dva, abyste si patřičně užili tu krásu plných stolů, kterou baletky uviděly, když vstoupily do sálu. Teď ale k obrázku, který Vás zajímá, k tomu sladkému růžovému obláčku.

Party právě začala. Vpravo si můžete všimnout Abibi, Radky, Fičky a Thésis, které právě dorazily a teprve se rozkoukávají. Jejich škoda, že nestihly zahájení. Před nimi vystavuje svého chlapa na odiv Sigyn, která ho prostě musela vzít s sebou, děj se co děj :D A zatímco Terunacek, Miluš a Minasek nejprve zapózovaly fotografovi, aby byly na party nějaké hezké vzpomínky, vlevo se Amy, Bettka, Isabellka a Kaily se vší důstojností, leč neméně zuřivě než usurijští tygři, popraly o to, kdo se první dostane k právě přivezenému dortu. Škoda, že na večírku byl pouze fotograf, protože video by bylo jistě názornější. Můžu snad prozradit, že jejich boj nakonec sledoval celý sál, kromě takzvané psí sekce. Kačátko, Klaudia, Fantine, Beronika, Bar.uska a Ellewyn se radši bavily debatou o tom, který z jejich psíků by vyhrál soutěž krásy. (Osobně je podezírám z toho, že by se radši bavily myšlenkami na psí zápasy, ale musejí zachovávat dekórum)
Uprostřed sálu vidíme další pózující krásky, které se ale zastavily jen na tak dlouho, aby nebyly na fotce rozmazané. Klea, Erika a Božidara (vlevo) se hned, jak dal fotograf povel k rozchodu, vrhly ke karafě s kvalitní whisky, Jumalatar, Katarina, Natálie a Mandarin (uprostřed) začaly s naoko intelektuální debatou, ve skutečnosti však drbaly ostošest :D a Stefani, Markoš a Mihally na nic nečekaly a vrhly se k bohatě prostřeným stolům, prostě protože měly hlad. To mají baletky pořád, stejně jako modelky :)
Asi jste si všichni všimli, že jedna lady je v poněkud podivné pozici. To je Lyna, která se pro pobavení všech a vůbec pro správný rozjezd večírku uvolila zahrát si na vílu kmotřičku. Musím podotknout, že jí to velmi slušelo. Teda až do chvíle, kdy se na své houpačce zvrátila a odhalila spolenosti své půvabné nožky, zatímco její obličej zmizel v záplavě růžového šifonu. Naštěstí nespadla. :)

Tak a teď, když se mi povedlo urazit konečně jednou CELÝ náš klub správných bab, můžu jít vesele spát :)
Mějte se všichni krásně a těšte se na příští fotku.
Vaše Sigyn.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 zrzavasilenka zrzavasilenka | Web | 10. května 2016 v 20:50 | Reagovat

Zapomněla jsi na tu pasáž, kdy jsem se vrhla přes rozlíceně se škrábající Amy a Isabellku, abych mohla Kaily odstrčit z cesty, načež od sebe roztržené Amy a Izí zapomněly na staré sváry a vyřešily zbývající názorové nesrovnalosti tím, že se na mě obě vrhly, čímž mě srazily k zemi, dostaly se opět do přední linie, aby opět vzpomněly na staré sváry a začaly se prát po takzvaném kohoutím způsobu, takže jsme já a Kaily měly dost času na to prolézt mezi nimi jako dvě do sebe zaklesnuté zuřivé saně,   v zuřivém zápase podtrhnout společně jejich nohy a dokonale je vyřadit z boje zběsilým jednou nohou podklouznutím po naleštěné podlaze způsobivše tím jejich odkutálení. Pak jsem jen musela Kaily nasadit zámek, zahodit klíč, a cvrnkout do ní jako do domina, které s bravurním manévrováním pokácelo všechny ostatní ladynky, abych pak při vítězném konečném nájezdu zakopla o Lynin pohozený špagát a zřítila se hubou do dortu, rozprsknuvše ho tak do všech stran, a pokropivše vše, co se dalo, čímž byl ovšem večírek prakticky skončen, nepočítáme-li spršku konfet, která se měla snést nakonec za Lynou, a jejichž předčasný pád byl zapříčiněn zataháním za onen provázek.

2 zrzavasilenka zrzavasilenka | Web | 10. května 2016 v 20:53 | Reagovat

Ale i tak nelze než poznamenat, že já marcipán ani moc nerada, ale broskvový korpus s čokoládovým krémem vevnitř byl báječný.

3 Ellewyn Ellewyn | 10. května 2016 v 22:47 | Reagovat

Proč urazit, vždyť je to super :D Já se vždycky u čtení pobavím ;)
Ať žijí čtyřnožci (já je mám moc ráda na to, abych je viděla zápasit, ale třeba zápas v přetahování lanem, proč ne :D)!

4 Sigyn Sigyn | Web | 12. května 2016 v 11:16 | Reagovat

Já se stejně nejvíc pobavím u komentářů :D
Hlavně proto, že moje bláznivá sestra má asi tak stokrát větší literární a komediální talent, než já :D
A tu větu o uraženém klubu jsem napsala z čistě strategických důvodů - aby se někdo neurazil, co to o něm píšu (třeba že se pere o dort) :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama