Blog o postavě ve hře Lady Popular - Módní Aréna

Červený koberec

11. října 2016 v 21:45 | Sigyn |  Femmes Fatale
Drazí,
po prázdninové pauze Vás všechny opět vítám na svých stránkách.
Dneska začneme bez velkých okolků rovnou příběhem, jen mi na začátek dovolte v našem skvělém klubu přivítat tři nové členky, které přes prázdniny přibyly.
Ahoj Anisah, Catherly a Žany. :) Tak snad to takhle stačí a můžeme rovnou na obrázek.

Divadlo Správných bab v před nějakým časem navštívilo několik mladých nadějných režisérů a byli krásou dam z našeho baletního souboru natolik okouzleni, že pět z nich se rozhodlo obsadit je do svých chystaných filmů. Dnes Vám přinášíme fotky z červeného koberce na filmového festivalu v Horní Dolní, kde mělo všech pět kousků premiéru a všechny tam slavily ohromný úspěch. A samozřejmě i nějaké informace o filmech, abyste věděli, na co se podívat :)

Nejprve snímek, který byl na festivalu oceněn nejvyšší cenou. Všechny tři dámy (Anisah, Catherly, Žany) si odnesly zlaté sošky a film získal i cenu za režii a zvuk :) Tak tedy, absolutním vítězem festivalu v Horní Dolní, sběratelem pěti zlatých Frikulínů se stává film Tři grácie od režiséra Járy Cimrmana :D

Když se těsně před zavírací dobou ve výtahu v obchodním centru zaseknou tři dámy různého věku, z různých společenských vrstev, a zcela odlišného názoru vlastně na cokoliv, může se z toho vyvinout buď velká legrace, nebo velká tragedie. Najdou bezprostřední studentka Anna, křehká manželka ropného magnáta Catarina a rázná majitelka bistra Zelda společnou řeč? A dostanou se vůbec někdy ven? (oficiální text distributora)

***

Pokud máte pocit, že Let do nebezpečí 2 bude stejného ražení, jako klasika od Arthura Haileyho, asi budete zklamáni. Jde o svěží moderní podívanou plnou napětí, akce a samozřejmě romantiky. Kasovní trhák si z festivalu odnesl sošky za střih a dialogy.

Letadlo plné účastnic Miss world míří z Thaiska zpět do států. Jedinými cestujícími, kteří k výpravě nepatří jsou stárnoucí pilot George Spencer, turistka cestující na vlastní pěst různě po světě a mladá arabská dívka, která na první pohled před něčím utíká. Když stevardi v zavazadlovém prostoru objeví při náhodné kontrole bombu, ocitají se rázem všichni cetující ve víru nevšedních událostí, boje na život a na smrt, odvahy i zoufalství, lásky i barbarství. pochopení i xenofobie. Podaří se včas odhalit pachatele a dostat z něho kód k odblokování bomby? (oficiální text distributora)
Hrají: Katarina, Abibi, Beronika, Leia, Miluš, Luke Parker, Stefani, Natálie, Kaily, Fička, Thésis a další.

***

Další snímek byl nominován ve všech kategoriích, ale bohužel si sošku domů neodvezl. Rodinné filmy o zvířátkách zkrátka netáhnou tolik, jako ty akční.

Znáte Lassie? Toho statečného psa, který kdysi zachránil život malému chlapci? Tento film vypráví o tom, jak to chodí, když zachránce sám potřebuje nalézt spásu. Kdo se ujme opuštěného psa, když majitel se o něho už starat nemůže? Skončí v přeplněném útulku, nebo na ulici? Veterinářka už si chystá uspávací injekci, tak prosím, někdo, kdokoliv, zachraňte Lassie!
Hrají: Terunacek, Mandarin, Kačátko, Erica, Bar.ushka, Markoš, Justine a další.

***

Snímek nazvaný Popelavý příboj patrně již svým názvem napovídá, že jeho žánrem bude čistá romantika a bude určen spíše divačkám. Z festivalu si odnesl jedinou cenu, za vedlejší mužskou roli a jednu nominaci za hlavní roli ženskou.

Matte (Minasek) se vrací domů ze studí a zjišťuje, že její školní láska Lambert (Loki) se oženil s dívkou, se kterou se jako děti vášnivě nenáviděly. Změnila se Sofie (Sigyn) od té doby, nebo bude válka pokračovat? A co ostatní lidé, které dřív znala? Její tři nejlepší kamarádky Federika, Imogen a Klaudie (Fantine, Isabellka a Klea) se zdají být vlažné k jejím pokusům o znovu sblížení. Stala se snad z velké čtyřky velká trojka? Nebo přibraly do party někoho jiného? Ema (Ellewyn), která kdysi patřila spolu se Sofií do "konkurenční bandy" se nějak často motá kolem jejích bývalých kamarádek.
Je tedy všechno staré zapomenuto a ztraceno, nebo je tu naděje, že v prostředí, kterému se tolik odcizila, najde Matte znovu přítelkyni? Plachá Monika (Mihally), která se teprve nedávno přistěhovala do města by se pro Matte mohla stát novou oporou, zvlášť poté, kdy ji zachrání život. A nebo bude její spřízněnou duší Johan (James Bond)? Manžel její nevlastní starší sestry Rosamunde (Radka)? Matte má pocit, že toho muže už kdysi kdesi viděla, ale ne a ne si vzpomenout. Ty jeho temné oči...

***

A na závěr si představíme pohádku, za níž si tvůrci odnesli tři sošky. Za speciální efekty, scénář a kostýmy.

Dvě království, dvě královny, dvě vyvolené bojovnice a souboj na život a na smrt. Nebo ne?
Když se před lety král Neodred rozhněval na své dvě rozkošné dcerky Bohdanu a Jelenu, ve vzteku dívky proklel. Od té doby se milované sestry milovat přestaly a v zemi nastalo peklo. Král, který si příliš pozdě uvědomil, co způsobil, ještě před smrtí stihl rozdělit království na přesné poloviny...
Království Erimul však nemůže být rozděleno a všichni to v duši cítí. Rozdělení nutně vede k válce o to, která ze dvou královen se stane tou jedinou. Dlouhá léta bojů však zemi ničí a královnám nezbývá mnoho způsobů řešení. Nakonec každá vyvolí šampionku ze svého vojska a jejich souboj muže proti muži, tedy vlastně ženy proti ženě má na úsvitu prvního dne nového roku rozhodnout. Podaří se chrabré pastýřce Leughi vybojovat pro svou královnu Jelenu titul, který jí právem náleží, nebo snad zvítězí udatná farmářka Balri a vybojuje v zemi mír pod vládou pravé královny Bohdany? O tom, které z dvojčat je starší, se totiž v království vedou spory už třicet let.
A zatímco Eria a Mulia, jak nazývají lidé jednotlivé poloviny původní mocné říše, jsou zmítané nesmyslnou válkou, od jihu se nikým nečekána a nezvána blíží hrozba mnohem větší. Královna noci má zálusk na kdysi mocný Erimul a nezastaví se před ničím. Dokáže snad toto nebezpečí usmířit obě sestry a napřít jejich síly stejným směrem? (oficiální text distributora)
Osoby a obsazení:
Bohdana - Božidara
Jelena - Jumalatar
Balri - Bettka
Leughi - Lyna
Královna noci - Amy Farrah Fowler

Na závěr už jen jedna drobná informace. Příště se uvidíme na premiéře jednoho z těchto pěti filmů a dozvíte se, jak to dopadlo :D

Tak pac a pusu, Sigyn.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 masbetka masbetka | Web | 12. října 2016 v 19:53 | Reagovat

Páni, to by mě zajímalo, jak mohly baletky skončit u filmu... To jim jako vypadalo všechno peří u labutího jezera a tak musely hledat sponzora pro novy péři?
No, jestli je Lassie ten velikej bílej pejsek, mohly ho prostě jen pustit na blata:D (i když možná je to jen novinářská kachna)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama