Blog o postavě ve hře Lady Popular - Módní Aréna

Září 2017

Zima se blíží

16. září 2017 v 0:12 | Sigyn |  I ve svém nejstarším tričku můžeš mít hezkou tvářičku
Mílí čtenáři,
všem vám přeju moc krásný víkend, ať už ho budete trávit kdekoliv a s kýmkoliv :)
Dnes nás čeká závěrečný díl mého miniseriálu o ročních obdobích, ale dříve než se do něj pustíme, dovolte mi malou odbočku. Dneska jsem zažila historku, o kterou se s vámi zkrátka musím podělit.
Šla jsem si takhle po přechodu na největší křižovatce u nás ve městě, když tu náhle slyším nějaké zvýšené hlasy. Zaposlouchala jsem se ani ne ze zvědavosti, jako spíš, abych se ještě náhodou k něčemu nepřipletla. Úplný začátek hádky jsem neslyšela, ale vyšlo najevo, že do sebe málem vrazili dva cyklisti. Naše pošťačka nedala přednost nějakéu mladíkovi. To by nebylo nic divného, kdyby se ona dáma, o které jsem mimochodem vždycky tušila, že to nemá v hlavě úplně v pořádku, do onoho nebohého chlapce nepustila jako fúrie. Mládenec se proti všem jejím urážkám a ječení bránil tím, že byl na hlavní a měl přednost. A naše pošťačka? S grácií sobě vlastní prohlásila, že na kole tyhle vejmysly neplatí, že ona má přednost, protože je dáma a navíc starší. Tak nevím, jestli by se nemělo udělat něco pro zvýšení inteligence obyvatelstva :D
Ale teď už zpět k tématu:

Všechny barvy podzimu

14. září 2017 v 23:53 | Sigyn |  I ve svém nejstarším tričku můžeš mít hezkou tvářičku
Milí milovníci podzimu,
zimy, jara, léta, celého roku :)
Včera jsem vychválila léto, takže hádejte, kdo je na řadě dneska :D Proč to zdržovat, pusťme se do toho.
Proč mám ráda podzim:

Letní bouřky

14. září 2017 v 0:28 | Sigyn |  I ve svém nejstarším tričku můžeš mít hezkou tvářičku
Krásný večer, milí čtenáři.
Taky tak rádi čtete? Já si dneska vzala knížku dokonce do vany. Nebojte, nezmáčela jsem ji, nemusíte na mě volat knihovnický záchranný sbor :)
Ale o knihách až někdy jindy, musíme se drže plánu. Mám ráda svoje plány :) Včera jsem předeslala, co bude mým dnešním tématem. Proč mám nejradši léto. Snad na mě nebudou podzim a zima žárlit, ale beru to prostě podle abecedy :D Jaro, Léto, Podzim, Zima, má to svoje kouzlo, že? Jdou po sobě v roce i v abecedě :)

Jaro je tu

12. září 2017 v 17:50 | Sigyn |  I ve svém nejstarším tričku můžeš mít hezkou tvářičku
Ne, nezbláznila jsem se, jen mám zpoždění :D
Tahle fotka byla původně určená ke zveřejnění v dubnu... v dubnu 2016. Potom byla přesunuta na květen, kvůli celkovému zpoždění s blogem, následně na léto jako dobrý vtip, na podzim, po prázdninách, až budu mít čas, a konečně zase na další jaro, když se teda přes zimu budu věnovat klubovým fotkám. Ale člověk míní a... však to znáte.

Ama-zonka

11. září 2017 v 23:50 | Sigyn |  I ve svém nejstarším tričku můžeš mít hezkou tvářičku
Vážení a milí, plesnivě shnilí,
a je to tady, definitivně mi přeskočilo.
Možná vás to překvapí, či dokonce zaskočí, některé z vás třebas i šokuje, ale buďme upřímní, většina z vás, co se nějakou (ne)šťastnou náhodou dostanete na můj blog, prostě hned zase odejde, protože kdo by chtěl číst příběhy nějaké namalované panenky a její šílené oblékatelky? :D Zkrátka, jsem zase tu, abych dokončila původní myšlenku.

Královna noci

10. září 2017 v 20:46 | Sigyn |  Femmes Fatale
Přátelé! Vážení a milí Přátelé! (Řekni jim drazí, taťko, za to nic nedáš)
Drazí!
Možná tomu nebudete věřit, ale je to tak. Mám pro vás konečně další článek. A pochopitelně fotku našich baletek :D
Buďto mě políbila múza, nebo mě chytil fantas, myslelte si o tom co chcete, ale pohádka je zkrátka tady.

P.S.: Pohádka je dlouhá, sice jsem ji dala Bettce zredigovat, ale stejně se v ní může sem tam vyskytovat chybička. Prosím, omluvte je, nejsem žádná spisovatelka. A zároveň prosím, napište mi je do komentáře, nebo třeba do zprávy ve hře. :) Opravím je.