Blog o postavě ve hře Lady Popular - Módní Aréna

Ama-zonka

11. září 2017 v 23:50 | Sigyn |  I ve svém nejstarším tričku můžeš mít hezkou tvářičku
Vážení a milí, plesnivě shnilí,
a je to tady, definitivně mi přeskočilo.
Možná vás to překvapí, či dokonce zaskočí, některé z vás třebas i šokuje, ale buďme upřímní, většina z vás, co se nějakou (ne)šťastnou náhodou dostanete na můj blog, prostě hned zase odejde, protože kdo by chtěl číst příběhy nějaké namalované panenky a její šílené oblékatelky? :D Zkrátka, jsem zase tu, abych dokončila původní myšlenku.


To se mi vůbec stává nějak často, že moje myšlenky plují si hlavou takovou rychlostí a zvláštními směry, že za pět minut už nevím, jak jsem se vlastně dostala k úvahám o tom, na co právě myslím. A za dalších pět minut to nevím zase a dokonce nevím, na co jsem to myslela před těma pěti minutama, e jsem se tomu sama tak divila. Potom obvykle za deset minut začnu usínat, takže radši nechám přemýšlení o čemkoliv a pokud se mi podaří probudit se včas, začnu radši něco užitečného dělat.

Nejsem žádná amazonka. Nejsem ani ama, čili japonská lovkyně perel, jsem docela nudná obyčejná osoba, na Amu i amazonku trochu neohrabaná, hodně ztřeštěná, spíše suchozemec a velice mírumilovná. Snad právě proto mi v LP jsou tyhle divoženky tak blízké a tenhle "outfit", jak se dneska moderně říká, mám docela ráda. Proto jsem docela ráda, že svoje znovuuvedení na scénu můžu provést právě s tímhle obrázkem.

Nebudu se dneska rozepisovat. Včera s pohádkou to docela stačilo. Chci už jen na závěr, než se pokocháte Ama-zonkou, popřát všem, kdo se na mém blogu vyskytnou, tu nejkrásnější noc. Ať se vám něco hezkého zdá, třeba o divoženkách, nebo o svalnatých mužích s jahodovou zmrzlinou (mrk, mrk) :D
Vaše čím dál ztřeštěnější Sigyn.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama