Blog o postavě ve hře Lady Popular - Módní Aréna

Letní bouřky

14. září 2017 v 0:28 | Sigyn |  I ve svém nejstarším tričku můžeš mít hezkou tvářičku
Krásný večer, milí čtenáři.
Taky tak rádi čtete? Já si dneska vzala knížku dokonce do vany. Nebojte, nezmáčela jsem ji, nemusíte na mě volat knihovnický záchranný sbor :)
Ale o knihách až někdy jindy, musíme se drže plánu. Mám ráda svoje plány :) Včera jsem předeslala, co bude mým dnešním tématem. Proč mám nejradši léto. Snad na mě nebudou podzim a zima žárlit, ale beru to prostě podle abecedy :D Jaro, Léto, Podzim, Zima, má to svoje kouzlo, že? Jdou po sobě v roce i v abecedě :)

Proč mám ráda léto:
Za prvé, protože jsem zmrzlík. Ač má postava naznačuje spíše opak, i ve tvářích mívám takovou zdravou barvu zralého rajčátka, mám mnohem radši teplo, než zimu. Před teplem se schováte do stínu, osvěžíte se vodou, studeným pitím, svléknete se do plavek a když je nejhůř, zareaguje vaše vlastní tělo a zpotíte se jako čuňátka, čímž se ochladíte nejúčinněji. Zima je pro mě mnohem horší. Člověk neví, jestli se má hýbat, nebo radši v klidu stát, protože pohyb sice zahřívá, ale zase spotřebujete energii na něj, místo na ýrobu tepla.
Za druhé v létě nevypadáte jako peřina s nohama. Souvisí to s prvním bodem. létě si vezmete na sebe sukni a třičko, nebo rovnou šaty a máte vystaráno. Pokud mát e trochu pěknou postavu, v létě skutečně vynikne, zatímco v zimě, pokud nemáte míry modelky a někdy i když je máte, vypadáte většinou jako sud na nožičkách. Pokud je fakt zima, kouká z vás pouze obličej pod čepicí, která sluší málokomu, takže veškerý váš půvabje rázem v tahu. :D
Za třetí mám ráda čerstvé ovoce a zeleninu. Nejlépe přímo ze zahrádky. Takové rajče utržené z keře, tu chuť vám prostě supermarket nedá. Navíc si můžete vlézt na strom a naobědvat se. Žádné vaření, žádné hodiny v kuchyni. A pokud vám k obědu nestačí koš třešní, prostě hodíte kus masa na gril a můžete u toho být venku. Myslím, že začnu psát kuchařku. A bude to asi takhle: vylezte na zahrádku, popadněte kosu a berte to hlava nehlava. On si to žaludek vytřídí. :D
Za čtvrté se mi líbí, že je dlouho světlo. Člověk toho víc stihne, pokud teda zrovna nesedí v bytě u počítače a nepracuje ;) Ale pokud má to štěstí, že je někde na venkově, v podstatě se do domu může chodit jen vyspat. A obzvlášť my, noční sovy, oceníme, že můžeme zůstat vzhůru dlouho za denního světla - zářivka je dobrá věc, ale slunce je slunce :)
Za páté miluju letní bouřky. Tuhle letní nádheru jsem si nechala na konec, i když kdybych to brala od nejdůležitějšího důvodu, byla by na prvním místě. Když je v létě pořádná bouřka, blesk stíhá blesk, leje jako z konve, to vše nejlépe kolem půlnoci, nebo třetí ráno, a vy sedíte, nebo ležíte v suchu, teple, posloucháte, jak déšť bubnuje do střechy, cítíte ve vzduchu vůni ozónu, skrz zavřená víčka vidíte červené záblesky, slyšíte vzdálené hromobití, hladíte kočku, najednou uhodí těsně vedle vás, kočka se lekne, skočí pod postel, před kterýmžto aktem paniky vás však stihne řádně poškrábat a vy zjistíte, kterou část těla máte nejcitlivější, pak teprve cítíte, že doopravdy žijete :D

A teď, mé drahé letní lásky, zbývá už jen pěkná letní fotka, která pochopitelně není na řadě :D Ale to nevadí, tak dáme dvě, aspoň se to rychleji otočí, co jsem za ten rok a půl nashromáždila.
Mějte se krásně, vaše vyletněná Sigyn.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama