Blog o postavě ve hře Lady Popular - Módní Aréna

Všechny barvy podzimu

14. září 2017 v 23:53 | Sigyn |  I ve svém nejstarším tričku můžeš mít hezkou tvářičku
Milí milovníci podzimu,
zimy, jara, léta, celého roku :)
Včera jsem vychválila léto, takže hádejte, kdo je na řadě dneska :D Proč to zdržovat, pusťme se do toho.
Proč mám ráda podzim:


Za prvé, oranžová. Moje vůbec nejvíc nejoblíbenější barva. Prala jsem, že mám ráda všechny? No, ano, ale oranžovou tak nějak o ždibíček víc. Baví mě procházet se závějemi spadaného listí, je mi fuk, že už mi dávno není deset let. Miluju záři zapadajícího slunce, které sice nemá už tu letní sílu, ale o to hezčí má barvu. Mám ráda mrkev, která se začátkem podzima sklízí, krásně křupavá, voňavá, sladká, dokonalá.
Za druhé, červená. Červená řepa, červené víno, červená jablíčka, červená čočka, červené zelí, červené brusinky, červené jeřabiny, červená mochyně, zkrátka samé lepší věci. Snad není třeba se o nic rozepisovat víc, obzvlášť, když tu u toho poněkud spím :)
Za třetí, žlutá. Žlutou jsem milovala jako dítě. jako první mi vždycky z pastelek zmizela žlutá. Mám ráda žlutý cukrový meloun, citróny, kanárky, smajlíky, Simpsonovi jsou taky k sežrání :) Je to veselé a na podzim potřebujeme být veselí, v období melancholického loučení s létem :)
Za čtvrté, hnědá. Máte někdy nějaké smyslové vjemy spojené s vjemy jiného smyslu? Třeba barvu se zvukem, s vůní? Já to tak mám rozhodně u hnědé. Hnědá mi prostě voní jako podzim. Vždycky si vybavím zetlelé listí, bláto, déšť, kouř z komínů i ohnišť, a samozřejmě houby. Hříbky, lišky, babky, muchomůrky... Vůně lesa a hub ej prostě hnědá a basta fidli kulatina :)
Za páté, šedá. Možná se vám to nezdá jako úplně podzimní barva, ale já mám teď hlavně na mysli oblohu. Mám ráda podzimní sychravo a nevlídno, zimu a všude spoustu vody, přírodu ztichlou v očekávání něčeho strašného a krásného zároveň, první vločky snášející se v půlce istopadu s nebe. A i přesto, že mám radši teplo, než zimu, že nemám ráda mokro v botách a leze na mě z toho všeho melancholie a rýma :D, mám ráda ta těžká šedá mračna a ráda si na podzim vyrazím ven, dokud ještě můžu, tedy dokud nemrzne :)

Modýlky budou dnes tematické, podzimní, snad si je užijete, jako já tu postel, do které se za chvíli zavrtám :)
Vaše podzimem prohnaná Sigyn

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama