Blog o postavě ve hře Lady Popular - Módní Aréna

Březen 2018

Jaro, jaříčko :D

9. března 2018 v 22:25 | Sigyn |  I ve svém nejstarším tričku můžeš mít hezkou tvářičku
Drazí.
Vím, že s tím pořád otravuju, ale je tu jaro!
Dnes jsem byla tak nadšená z počasí, že jsem skoro celý den strávila venku. Nebo aspoň tak venku, jak jen to šlo. Zajela jsem si na nákup, obletěla jsem polovinu města, potom jsem šla ještě večer na procházku a teď mám aspoň otevřené okno a i když už není oněch sedmnáct nad nulou, je to pořád paráda.

Maska

8. března 2018 v 23:38 | Sigyn |  I ve svém nejstarším tričku můžeš mít hezkou tvářičku
Dobrý večer, či spíš pozdní noc.
Obvykle to nedělám. Vlastně ne, takhle to nemůžu napsat. Nikdy to nedělám, to je to správné slovo. Ještě nikdy jsem nenapsala článek na téma týdne. Toto je můj první a nejspíš na dlouhou dobu i poslední. Nejsem zkrátka ten typ. Ty, co jde s davem, píše, co chtějí lidi číst na předem zvolené téma nějakou velkou korporací. Naposledy jsem na téma vlastně psala u maturity. Pak už nikdy. No, výjimka potvrzuje pravidlo :) Takže téma týdne: maska.

Zelená - nasedat

7. března 2018 v 20:31 | Sigyn |  Femmes Fatale
Milá předjarní kvítka.
Po pohádce, která vyčerpala mé tvůrčí schopnosti na samé dno, k Vám opět přicházím s fotkou baletek ze souboru Správných bab :) Tentokrát jsem dlouho přemýšlela, jak s fotkami naložit, Vždycky jsem se chtěla pokud možno vyhnout ožehavým, nedejbože politickým, tématům, ale nakonec jsem se do něj pustila, protože naše rodná planeta skutečně je v alarmujícím stavu. Tak tedy, nenechte se zmást názvem, který evokuje spíš dopravní zpravodajství, a pojďte se společně se mnou zamyslet, jak dělat věci některé věci lépe.